Astero - Mastereo 137 2019-08-20

   Tracklist Media Links
  •  MixCloud
  •  Add
  • Player 1 [01:00:00]
 #Artist - Title (Remix)
01
DVBBS - Need U [ULTRA]
alexastero (2.6k)
2 Save
02
4:22
Allergic - More Of Your Love [PRISON]
alexastero (2.6k)
1 Pre-Save
03
7:07
Autograf ft. John Splithoff - Hold Me Back (Syence Remix) [ALT:VISION]
alexastero (2.6k)
3 Save
04
10:09
DJ DimixeR ft. Murana - Romantic Dance [EFFECTIVE]
alexastero (2.6k)
1 Pre-Save
05
14:00
Famba ft. Kyra Mastro - Storm [SONY]
alexastero (2.6k)
3 Save
06
17:05
Barkley - Can't Take It [SIRUP]
alexastero (2.6k)
3 Pre-Save
07
19:59
Disciples & Eyelar - All Mine [PARLOPHONE (WARNER)]
alexastero (2.6k)
11 Save
08
22:59
Block & Crown & Scotty Boy - One Love [ZULU]
alexastero (2.6k)
6 Pre-Save
09
26:05
Oxen Butcher ft. Syon - Nobody Dreams (Stephen Murphy Remix) [DISCO:WAX (SONY)]
alexastero (2.6k)
15 Pre-Save
10
29:11
Late Night Alumni - Empty Streets (Jack Trades Remix) [RIDE (BLACK HOLE)]
alexastero (2.6k)
2 Save
11
32:32
Running Touch - Make Your Move (TWO LANES Remix) [FOREIGN FAMILY COLLECTIVE (COUNTER)]
alexastero (2.6k)
3 Save
12
35:54
Ghastly - I Have Ur Back [SELF RELEASED]
alexastero (2.6k)
4 Save
13
38:29
De Graal' - For You [LOVESTYLE]
alexastero (2.6k)
2 Save
14
42:13
Fatboy Slim - Star 69 (Ice & DJ Russia Remix) [SKINT]
alexastero (2.6k)
1 Pre-Save
15
44:48
Sevenn - The Future [ARMADA]
alexastero (2.6k)
15 Save
16
47:15
Luca Testa & PØP CULTUR ft. Kris Kiss - Get It In [FUTURE HOUSE MUSIC]
alexastero (2.6k)
19 Save
17
49:54
Buhold - Everything I Want [IONIC]
alexastero (2.6k)
2 Save
18
53:00
Roman Blanco & Kenan - Spirits [NEON FRUITS]
alexastero (2.6k)
7 Save
19
56:30
Galantis & Yellow Claw - We Can Get High (RetroVision Remix) [BIG BEAT (ATLANTIC)]
alexastero (2.6k)
41 Save
×